Dit jaar viert Veilig in Beeld een bijzondere mijlpaal: 10 jaar Veilig in Beeld | Crisisbeheersing.
Al tien jaar begeleiden ze met heel veel enthousiasme en overgave zorginstellingen en regionale ziekenhuizen bij het versterken van integrale veiligheid, crisisbeheersing en zorgcontinuïteit.

En ze hebben samen heel wat meegemaakt: een pandemie met hamsterprotocollen en webinars om met elkaar in contact te blijven, tot het verzamelen van zandzakken voor Limburg en het opstellen van het nafase document voor de afwikkeling daarna. En vergeet niet het boek over de ’ 8e disbalans’ (digitale veiligheid) en ‘Nu een bedrijfsnoodorganisatie’. Onderwerpen die tot op heden nog altijd zeer relevant zijn.

Om dit jubileum te vieren organiseert ze een online webinar, waarvoor ze jou van harte uitnodigen.

Bedrijfscontinuïteit instelling

We leven nu opnieuw in een uitdagende tijd met toenemende dreigingen, nieuwe wet- en regelgeving en een roep van de overheid om weerbaar te worden. Dat vraagt wat van jullie en ook van ons. We zien dat onze klanten steeds meer zoeken naar een manier om crisisbeheersing structureel onderdeel te maken van de bedrijfsvoering, het verbinden van de crisisbeheersing aan de bedrijfscontinuïteit. Onze specialisatie op zorgcontinuïteit en Business Continuity Management Systems (BCMS) sluit aan bij de ontstane vraag vanuit de overheid

Tijdens dit Webinar nemen ze je mee naar wat wij de afgelopen 10 jaar van elkaar hebben geleerd, maar kijken vooral samen vooruit naar de komende 10 jaar. Wat verwachten we, wat zijn de ontwikkelingen die organisaties de komende jaren te wachten staan. Dat brengt uitdagingen met zich mee, maar biedt ook volop kansen om vooruit te kijken en jouw organisatie hierin mee te nemen.

Webinar onderwerpen:

  • Nieuwe uitdagingen voor organisaties op het gebied van weerbaarheid en zorg continuïteit.
  • Crisisbeheersing en Bedrijfscontinuïteit in een systeem. Kan dat?
  • Wat de Wet Weerbaarheid kritieke entiteiten (Wwke) betekent voor jou organisatie.
  • Welke rol speelt de landelijke agenda crisisbeheersing
  • Hoe je jouw organisatie praktisch kunt voorbereiden op de nieuwe wet en regelgeving.

We zouden het top vinden dit jubileummoment samen met jou te vieren en samen vooruit te kijken naar de toekomst van crisisbeheersing!

Datum en aanmelden

Maandag 11 mei 2026
van 15:30 uur tot 17:00 uur
Online deelname is gratis

Aanmelden kan hier

Tot dan!